E-Ticaret ve özel tasarımlarınız hemen teklif alın! Üstelik Şimdi Size Özel Fiyatlarla!

TESLİMAT

Script teslimatı müşterinin e-posta hesabına indirme linki gönderme şeklinde yapılır veya www.legnom.com Müşteri Paneli üzerinden ulaşabilir. Müşteri sipariş geçerken sipariş not kısmına FTP bilgilerini eksiksiz iletmiş ise ücretsiz kurulum gerçekleşir.

 

İADE

Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade ve değişim söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yalnız eğer script herhangi bir şekilde müşteriye ulaşmamışsa koşulsuzca satış işlemi iptal edilir ve sipariş tutarı kadar kredi müşteri hesabına yüklenir.

 

DEĞİŞİM

Tek lisans olarak satış yaptığımızdan dolayı lisans değişimleri ücretsiz olarak yapılmamaktadır. Satın almış olduğunuz yazılımı sipariş verirken yazılan domaine lisanslanmaktadır. Bunun haricinde aynı yazılımı başka bir domainde kullanmak için yeniden sipariş geçmeniz gerekiyor.

Ücretsiz lisans değişimleri ise ancak şu şartlar sağlanırsa yapılmaktadır;

1-) Yazılımı örnek olarak demobi.info için aldınız fakat sonradan demobi.net.tr yada demobi.com diye domaininizi değişirdiniz yani domain ismi aynı uzantı farklı olduğu durumlarda ücretsiz lisans değişimi yapılmaktadır.

2-) Domainler arasında benzerlik var ise lisans değişimi ücretsiz yapılır. Örnek: demobi.net için lisans aldınız daha sonra bidemo.net diye domain isminizi değiştirdiniz bu tarz durumlarda lisans değişimi ücretsiz yapılmaktadır.

Diğer durumlarda lisans değişimi ücretsiz yapılamamaktadır.

 

TRANSFER/DEVİR

Satın almış olduğunuz lisansın üyeliğinizden, farklı bir üyeliğe transferi/deviri ücretsiz olarak yapılmamaktadır. Devir ücreti yazılım ücretinin %20 (yüzde yirmi) oranını kapsamaktadır. Ana üyeliğinizin 10 günlük ücretsiz teknik destek hakkı bitmiş ise devir edilecek üyeliktede geçerli olmaktadır.

 

LİSANS POLİTAKASI

Yazılımlarımız domain lisanslı olarak tek lisans şeklinde satılmaktadır. Yazılımlarımızda tema kodlarımız açık kaynak kod, panel ve sistem kodlarımız kapalı kaynak koddur. Lisans güvenliği açısından hiç bir şekilde panel ve sistem kodlarımız açık kaynak kod olarak açılamaz. Müşterilerimiz bu yönde bir hakkı bulunmamaktadır. Sadece full lisans satışlarımızda tüm kodlar açık kaynak kod olur. Full lisans fiyatları ayrıdır, web sitemizde sadece tek lisans fiyatlar ile ürün satılmaktadır. Full lisans fiyatlar için web sitemiz üzerinden bizlere destek talebi iletmeniz gerekmektedir.

İletişime Geç