X
X
TRY

Kitap Marketi - Scripti Full Yönetim Panelli

AnasayfaYazılımlarKitapçi Satış ScriptleriKitap Marketi - Scripti Full Yöneti...

Modern ve Şık Tasarım

Full Responsive (Mobil Uyumlu)

Domain Lisanslı

Tüm Cihazlar İle Tam Uyum

Sınırsız Sayfa

490
(Tek Sefer)

Demo Site Demo Admin SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
Sunucu Gereksinimleri
- Ioncube V5 ve üzeri.
- Php 5.6 ve üzeri.
- Apache Mod_Rewrite
Linux / cPanel Önerilir.

Kitapçı Web Tasarım

İşlerinizi büyütmek ve kitaplarınızı sadece olduğunuz yerde değil tüm ülkeye satmak istediğinizde kitapçı web tasarım almanız gerekmektedir. Sahip olacağınız web sitesinden kitaplarınızın tanıtımını yapabilir onların satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede ayrıca bir reklam kampanyası yapmadan kitapçınızın ismini geniş bir kitlenin öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Günümüzde büyük küçük her şirket ve işletmenin mutlaka bir web sitesi olması gerektiği bilinmektedir. Artık bu gereği her şirket gerçekleştirirken sizin farkınızı ortaya koyabilmek için özel bir site sahibi olmanız gerekmektedir.

Her sektörün ihtiyaç duyduğu web sitesinin farklı olduğu bilinmekte ve firmamızda tasarlamakta olduğu sektörel web siteleri ile hizmet vermektedir. İhtiyaç duyduğunuz web sitesi kitaplarınızın tanınmasının yanında ayrıca satın alınmasını teşvik edecek olmasıdır. Bunun için kaliteli görsel olarak şık aynı zamanda güven veren siteleri sizler için tasarlamaktayız. Kitapçı web sitesi ile vizyonunuz genişleyecek ve sizin gibi müşterilerinizin de kolayca kullandığı site ile artık bir marka değerine ulaşmış olarak tanınma oranınızın artmasını sağlayacaksınız.

Hazır Kitapçı Web Tasarımı

Uzmanlaşmanın önem kazandığı günümüzde her sektörün kullanımına uygun ve ihtiyaçlarını karşılayan web siteleri tasarlanmaya başlamıştır. Bu da beraberinde birbirine benzeyen sıradan web siteleri olmasına neden olmuştur. Firma olarak burada farkımızı ortaya koyuyor ve sizi rakiplerinizden öne geçirecek olan web siteleri tasarlıyoruz. Kurumsal kimliğinizi ortaya koyan hedef kitlenizin ilgisini çekecek ve satışlarınızın artmasını sağlayacak olan site ile amacınıza ulaşmanızda yanınızda yer alıyoruz.

Google optimizasyonu olan siteniz ile kitap arayan kişilerin ilk karşılarına çıkan sizin siteniz olacak ve bu şekilde ilk tercihleri de elbette siz olacaksınız. Bu nokta çok önemlidir çünkü günümüzde tüm şirketler dijital dünyada yer aldığından aynı konuda hizmet veren binlerce şirket bulunmaktadır. Müşteri bunların hepsini incelememekte çoğu zaman ilk sayfada ki şirketler arasından birinden alışverişini yapmaktadır. Firmamızın hazır kitapçı web tasarım ile Google optimizasyonu, sosyal medya yönetimi ve hedef kitleye kolay ulaşım mümkün olmaktadır. Kullanımı kolay olan sitenizde müşterileriniz kitapları rahatça inceleyebilecek ve satın alabileceklerdir. Web sitesini tam söz verilen süre içinde tasarlamakta, kurulum sonrası da sınırsız süre boyunca destek vermekteyiz.

Kurulum Talimatları

 • KURULUM;

  1. Dosyalarınızı ftp'nize aktarınız.
  2. Hosting panelinizden yeni bir veri tabanı oluşturunuz.
  3. Kurulum dosyasında bulunan "ajans.sql" dosyasını, oluşturduğunuz veritabanına aktarınız.
  4. trex/controller/config.php dosyasında, veri tabanı bilgilerinizi girerek web sitenizi aktif edebilirsiniz.

  ÖNEMLİ;

  • Yazılımımız en düşük 5.6 PHP sürümü ile çalışmaktadır.
  • Sunucunuzda güncel IONCUBE yüklü olmalıdır.
  • İletişim formları, SMTP bilgilerini girmediğiniz taktirde çalışmaz.

  ADMIN GİRİŞ BİLGİLERİ (Standart);

  • Admin Paneli : www.domainadiniz.com/trex
  • Kullanıcı Adı : admin
  • Parola : demo

Güncelleme Sürüm Geçmişi

 • V1
  - Performans iyileştirmeleri yapıldı.
  - Güvenlik testlerinden geçirildi.


Hosting Billing Software by WISECP
Top