X
X
TRY

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

İletişim konusunda uzmanlaşmış profesyonel kadromuz ile kurumsal imajınızı geliştirelim, marka varlığınızı destekleyelim, yüksek rekabet ortamında konumuzu güçlendirelim.

Inter-disipliner geçmişe sahip algı ve tecrübesi ile güncel döngünüzün dışında yaratıcı perspektifler sunabilen ekip yapımız ve şeffaf çalışma sistemimiz ile size sadece kaliteli ve sonuç odaklı hizmet sunmuyoruz, aynı zamanda ekibinizin bir uzantısı haline gelerek işimizi sahipleniyoruz ve bilgimizi paylaşarak katma değer sağlıyoruz.

E-Ticaret siteleri konusunda bugüne kadar sağladığımız onlar web sitesi ile müşterilerinize anlık ulaşmanızı sağlarken kolay kullanımı ile dikkat ceken en önemli yüzü olmuştur deneyimli ekibimiz ile sorun ve soru çözme konusundaki kabiliyetimiz sayesinde  , tüm hizmetleri sorunsuz yerine getirmekten gurur duyuyoruz.

Legnom sadece web hizmetleri değil ayrıca Wordpress,Joomla,Opencart alt yapılarınada hakimliği sayesinde , hem hata çözümü hemde , tema editleme unsunlarında , sorunsuz hizmet vermeye en üstün kalite ile devam etmektedir.

2014 Senesi itibariyle girdiğimiz piyasada bir çok kez yeniliğe gidip , isim değiştirdik şu ana kadar yaptığımız tüm işlerin ve daha fazlasının her zaman arkasında durarak , siz değerli müşterilerimize her zaman önem ve değer verdik.

Bizim için en önemli husus , değerli müşterilerimizin fikirleri , düşünceleridir.


Hosting Billing Software by WISECP
Top